KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ

Pełna informacja w jednym miejscu

17 - 10 - 2016
Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na indywidualne konsultacje prowadzone przez ekspertów: Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Urzędu Statystycznego, Powiatowego Urzędu Pracy, Banku Pekao S.A., Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.   Punkt odbywa się w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 11:00 do 12:00. Najbliższy dyżur odbędzie się 20 października 2016 r. Serdecznie zapraszamy!  
czytaj więcej

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. 13 października 2016 r.

11 - 10 - 2016
Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zapraszają na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.Gdzie i kiedy? 13 października 2016 r. (czwartek) w godz. 9:00-11:30 w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.Zakres udzielanych konsultacji obejmuje m.in.: . środki na otwarcie działalności gospodarczej,. dotacje i pożyczki na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej,. wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,. konsultacje na etapie przygotowania projektu,. konsultacje na etapie realizacji projektu. 
czytaj więcej

Warsztaty „Jak być przedsiębiorczą kobietą”. 28 lipca – Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości.

25 - 07 - 2016
Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości i Pracownia Rozwoju Osobistego Unikatum zapraszają wszystkie Panie do skorzystania z bezpłatnych warsztatów pod hasłem:   Jak być przedsiębiorczą kobietą?   Spotkanie odbędzie się 28 lipca br. (czwartek) w godz. 17:30 – 19:30 w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Przyjmowanie postawy przedsiębiorczej wymaga wysiłku i nie zawsze kończy się sukcesem, jednakże potrafi przynieść korzyści większe niż mogliśmy przewidzieć. Związana jest z rozwijaniem samoświadomości, budowaniem swojej wartości, obserwowaniem szans biznesowych i podejmowaniem wyzwań.   Podczas warsztatu porozmawiamy o poczuciu własnej skuteczności (PWS) oraz przeanalizujemy praktyczne prawa, które kierują zachowaniami skutecznych kobiet. Każda uczestniczka przyjrzy się swojej misji życiowej oraz przejdzie mini sesję Holistycznego Coachingu Skoncentrowanego na Rozwiązaniach
czytaj więcej

5 żywiołów w zarządzaniu ludźmi – Motywująca komunikacja w biznesie. Szkolenie ZIP – 4 sierpnia 2016 r

20 - 07 - 2016
   
czytaj więcej

Wakacyjny dyżur telefoniczny ekspertów w ZUS.

14 - 07 - 2016
Masz pytanie na temat świadczeń wypłacanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych skorzystaj z wakacyjnego telefonicznego dyżuru eksperta ZUS.                                                                                                 21 lipca i 18 sierpnia (tj. trzeci czwartek miesiąca) w godzinach 10-12 pod numerem telefonu 43 823 32 63 będą dyżurować eksperci z II Oddziału ZUS w Łodzi w zakresie świadczeń emerytalno – rentowych oraz zasiłków z ubezpieczenia społecznego i wypadkowego. Będzie można dowiedzieć się m.in.: jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać świadczenie emerytalno – rentowe, zasiłek chorobowy lub macierzyński; jakie dokumenty należy przedłożyć do ZUS aby ubiegać się o określone świadczenia. Będzie można także zapytać o możliwości przeliczenia emerytury.   Czekamy na Państwa telefony 21 lipca
czytaj więcej
Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.