KONSULTANCI
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
  • RIFtel.: 42 664 3 042
  • JEREMIE tel: 42 664 3 043
WIĘCEJ

Nabór wniosków pożyczkowych w ramach Projektu JEREMIE VIII

17 - 08 - 2016
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że od dnia 29 sierpnia 2016 r. rozpoczyna nabór wniosków pożyczkowych w ramach Projektu JEREMIE VIII. Wnioski będą przyjmowane wyłącznie w Departamencie Pożyczek i Poręczeń ŁARR S.A., przy ul. Tuwima 22/26 w Łodzi (I piętro), w godz. 8.30- 16.00. W ramach Projektu JEREMIE VIII obowiązują te same formularze aplikacyjne, które obowiązywały w ramach Projektu JEREMIE VII.      http://larr.pl/pozyczki-na-rozwoj-inicjatywa-jeremie/      
czytaj więcej

WYCZERPANY BUDŻET NA POŻYCZKI DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORCÓW W RAMACH INICJATYWY JEREMIE

10 - 08 - 2016
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że dostępny limit środków na projekt JEREMIE VII został wyczerpany. Przewidywany termin uruchomienia kolejnej puli środków na pożyczki w ramach Inicjatywy JEREMIE to druga połowa sierpnia 2016 r.   Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, na której poinformujemy o wznowieniu naboru wniosków pożyczkowych.   
czytaj więcej

Nabór wniosków w ramach Inicjatywy Jeremie

24 - 05 - 2016
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że od dnia 30 maja 2016 r. rozpoczyna nabór wniosków pożyczkowych w ramach Projektu JEREMIE VII. Wnioski będą przyjmowane wyłącznie w Departamencie Pożyczek i Poręczeń ŁARR S.A., przy ul. Tuwima 22/26 w Łodzi (I piętro), w godz. 8.30- 16.00.   ŁARR S.A. zastrzega, że nabór wniosków ma charakter warunkowy. Decyzja odnośnie udzielenia pożyczki zapadnie pod warunkiem ostatecznego udzielenia dla ŁARR S.A. limitu środków na pożyczki przez Bank Gospodarstwa Krajowego, co powinno nastąpić w czerwcu br.   W ramach Projektu JEREMIE VII obowiązują te same formularze aplikacyjne, które obowiązywały w ramach Projektu JEREMIE VI. W ramach Projektu JEREMIE VII zmianie uległ Regulamin Funduszu Pożyczkowego.   Wszelkie informacje
czytaj więcej

Nabór wniosków w ramach INICJATYWY JEREMIE

20 - 05 - 2016
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że planowany termin rozpoczęcia naboru wniosków w ramach JEREMIE VII to maj 2016.   Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, na której poinformujemy o wznowieniu naboru wniosków pożyczkowych oraz udostępnimy dokumenty aplikacyjne..
czytaj więcej

WYCZERPANY BUDŻET NA POŻYCZKI DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORCÓW W RAMACH INICJATYWY JEREMIE

31 - 03 - 2016
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że dostępny limit środków na projekt JEREMIE VI został wyczerpany. Przewidywany termin uruchomienia kolejnej puli środków na pożyczki w ramach Inicjatywy JEREMIE to czerwiec 2016 r.   Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, na której poinformujemy o wznowieniu naboru wniosków pożyczkowych.   
czytaj więcej
Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.