KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

29 - 03 - 2018
czytaj więcej

Lufthansą z Łodzi do Monachium i dalej w świat! Specjalna oferta dla przedsiębiorców.

22 - 03 - 2018
Lufthansą z Łodzi do Monachium i dalej w świat! Nowe połączenie lotnicze z Łodzi do Monachium zostanie otwarte 28 marca 2018. Loty będą się odbywały pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Obsługiwać je będzie Lufthansa – jedyny europejski przewoźnik, który otrzymał pięć gwiazdek w rankingu linii lotniczych prowadzonym przez Skytrax.   Bilety bezpośrednio do Monachium, dostępne w cenie promocyjnej już od 329 PLN w obie strony, a także do innych destynacji można kupić na stronie www.lufthansa.com lub www.lotnisko.lodz.pl. Bilety dostępne są również u wszystkich pośredników sprzedaży biletów lotniczych.   Korzystając z przesiadki w Monachium można dotrzeć do wielu destynacji w Europie, Azji, Ameryce
czytaj więcej

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE WSPARCIA FINANSOWEGO ORAZ POMOSTOWEGO PODSTAWOWEGO W RAMACH 3 EDYCJI PROJEKTU „KOBIETA W BIZNESIE”

15 - 03 - 2018
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza rozpoczęcie naboru Wniosków o przyznanie wsparcia finansowego oraz pomostowego podstawowego w ramach 3 edycji projektu „Kobieta w biznesie”. Nabór będzie prowadzony w dniach od 19.03.2018 roku do 23.03.2018 roku (włącznie). Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w siedzibie ŁARR S.A. (ul. Narutowicza 34, 2 piętro, pokój 203 lub Sekretariat) w godzinach pracy Biura Projektu, tj. 8:00-16:00 oraz w siedzibie Zduńskowolskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (ul. Szadkowska 6c, 98-220 Zduńska Wola) w godzinach 8:00 – 16:00.   Jednocześnie informujemy, że Wnioski o zwrot kosztów dojazdu również można składać do dnia 23.03.2018 roku (włącznie).   Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z
czytaj więcej

vSeminarium eksperckie: Polskie inwestycje w Afryce – doświadczenia, potencjał i strategie współpracy. 20 marca 2018 r. siedziba ŁARR S.A. ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

13 - 03 - 2018
Rada Inwestorów w Afryce, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na seminarium eksperckie „Polskie inwestycje w Afryce – doświadczenia, potencjał i strategie współpracy”, które rozpocznie się 20 marca 2018 r. o godz. 10.30 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.   Seminarium poświęcone będzie analizie ekspansji międzynarodowej polskich firm, a w szczególności perspektywom, szansom i największym przeszkodom, związanym z prowadzeniem przez przedsiębiorców z Polski projektów inwestycyjnych na rynkach afrykańskich. Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznają się z raportem „Afryka wielu prędkości” przygotowanego przez Polskie Centrum Studiów Afrykanistycznych i Radę Inwestorów w Afryce oraz
czytaj więcej

Ogólnopolska konferencja naukowa Bezpieczny Senior, 24 kwietnia 2018 r, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi.

09 - 03 - 2018
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi i Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako partner przedsięwzięcia serdecznie zapraszają Państwa do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej Bezpieczny Senior - zagrożenia i wyzwania dla profilaktyki, która odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 w Społecznej Akademii Nauk przy ul. Kilińskiego 98 w Łodzi. Tematyka konferencji będzie obejmowała m.in: Uwarunkowania współczesnych zagrożeń dla osób starszych Rola i miejsce seniora rodu we współczesnej rodzinie polskiej Rzecznictwo i zaspokojenie potrzeb osób starszych  Nowe technologie - szanse i zagrożenia dla osób starszych Instytucjonalna profilaktyka społeczna Każda osoba biorąca udział w konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa. Załączniki: 1. Pismo przewodnie Konferencja Bezpieczny Senior wersja 23.02. a 2..
czytaj więcej
Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.