KONSULTANCI
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
  • RIFtel.: 42 664 3 042
  • JEREMIE tel: 42 664 3 043
WIĘCEJ

Pełna informacja w jednym miejscu

17 - 10 - 2016
Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na indywidualne konsultacje prowadzone przez ekspertów: Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Urzędu Statystycznego, Powiatowego Urzędu Pracy, Banku Pekao S.A., Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.   Punkt odbywa się w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 11:00 do 12:00. Najbliższy dyżur odbędzie się 20 października 2016 r. Serdecznie zapraszamy!  
czytaj więcej

AKADEMIA SAMORZĄDOWCA – SZKOLENIE 26 – 27 października 2016 r.

13 - 10 - 2016
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Akademia Samorządowca, którego celem jest wymiana myśli i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem samorządów lokalnych z obszaru województwa łódzkiego. Akademia odbędzie się w dniach 26-27 października br. w Centrum Konferencyjno - Rekreacyjnym  MOLO nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach.   Ważnym zadaniem AKADEMII jest inicjowanie dyskusji na temat szerokich możliwości wsparcia procesów rozwojowych oraz próba przeciwdziałania problemom pojawiającym się podczas wdrażania nowych przepisów. Podczas spotkania podejmiemy próbę rozwiania wątpliwości jakie wynikają z nowych regulacji prawnych oraz wspólnie zastanowimy się jak i przy użyciu jakich narzędzi warto pracować aby efektem była poprawa działalności samorządów
czytaj więcej

Konferencja Grupy V-4 „Międzynarodowa współpraca gospodarcza regionów państw Grupy Wyszehradzkiej z uwzględnieniem współpracy z Chinami”.

12 - 10 - 2016
Województwo Łódzkie zaprasza na konferencję „Międzynarodowa współpraca gospodarcza regionów państw Grupy Wyszehradzkiej z uwzględnieniem współpracy z Chinami”, która odbędzie się 15 listopada w łódzkim hotelu Andel’s. Spotkanie odbywa się w ramach IX Europejskiego Forum Gospodarczego.   W ramach konferencji odbędą się dwa panele dyskusyjne. Pierwszy będziepoświęcony wzajemnej współpracy regionów państw Grupy Wyszehradzkiej, w wymiarze gospodarczym i nie tylko. Tematem drugiego panelu są możliwości, jakie przed państwami Grupy Wyszehradzkiej stawia współpraca z Chinami.   Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. wyzwania i możliwości pogłębienia współpracy gospodarczej państw V4, doświadczenia regionów wyszehradzkich w zakresie współpracy z Chinami i perspektywy na przyszłość. Do dyskusji zasiądą eksperci, szefowie
czytaj więcej

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. 13 października 2016 r.

11 - 10 - 2016
Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zapraszają na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.Gdzie i kiedy? 13 października 2016 r. (czwartek) w godz. 9:00-11:30 w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.Zakres udzielanych konsultacji obejmuje m.in.: . środki na otwarcie działalności gospodarczej,. dotacje i pożyczki na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej,. wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,. konsultacje na etapie przygotowania projektu,. konsultacje na etapie realizacji projektu. 
czytaj więcej

Tajwańska Misja Handlowa z branży ICT, 20 października 2016 r.

11 - 10 - 2016
Taiwan Trade Center Warsaw - polski oddział Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) zapraszają Państwa do udziału wbezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 8 tajwańskich przedsiębiorstw z branży IT/ICT i komponentów elektronicznych. Firmy przyjeżdżają do Polski w celu pozyskania potencjalnych partnerów biznesowych. Tajwan słynie z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów. Jest to niepowtarzalna okazja, by osobiście zapoznać się z ofertą tajwańskich firm i podjąć ewentualną współpracę handlową.   Miejsce: Hotel Golden Tulip Warsaw Centre (ul. Towarowa 2, 00-811 Warszawa),Sala konferencyjna Tulip 2 Data: 20 października 2016  r. (czwartek) w godzinach 9:00 - 17:00 Organizator:
czytaj więcej
Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.