KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ

Targi i wystawy w Sankt Petersburgu 2013

25 - 01 - 2013
Zapraszamy do udziału  w międzynarodowych targach i wystawach  w Sankt-Petersburgu w 2013 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Sankt Petersburgu  zapewnia  przedsiębiorcom BEZPŁATNY udział w organizowanych przez siebie stoiskach promocyjno-informacyjnych. Wykaz międzynarodowych targów/wystaw, ma których Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Sankt-Petersburgu będzie organizował swoje stoiska promocyjno-informacyjne: l.p. wydarzenie data, miejsce inne 1. M.W. „Międzynarodowe Targi Techniczne” + Kongres „Petersburski Parteirat (współpraca MSP)+ spotkania regionów Polski i Rosji 12-14 marca 2013 r.                          Sankt-Petersburg www.ptfair.ru   2. M.W. „Energetyka i Elektrotechnika” 17-20 kwietnia 2013 r.                             Sankt-Petersburg www.energetika.lenexpo.ru   3. M.W. „Architektura. Budownictwo miejskie. Konserwacja” + wystawa projektów architektonicznych 26-28 czerwca 2013 r.                             Sankt-Petersburg www.old.restec.ru/exhibitions/ featured/restoration/index.ru.html   4. M.W. „Agroruś” (przemysł rolno-spożywczy) 26-31 sierpnia 2013 r.                            
czytaj więcej

Targi CeBIT, 5-9 marca 2013r., Hanower (Niemcy)

25 - 01 - 2013
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców z województwa łódzkiego do udziału w wyjeździe na Międzynarodowe Targi Teleinformatyczne CeBIT, które odbędą się w dniach 5-9 marca 2013r. w Hanowerze (Niemcy). CeBIT to najważniejsze na świecie spotkanie przedstawicieli sektora ICT (Elektronika, Informatyka, Telekomunikacja). Celem tego wydarzenia jest zwrócenie uwagi na najbardziej aktualne i najważniejsze trendy w branży. To jedyne w swoim rodzaju połączenie targów, konferencji, seminariów, eventów korporacyjnych i spotkań biznesowych. Targi CeBIT 2013 obejmą cztery duże platformy tematyczne skierowane do różnych grup odbiorców: w ramach CeBIT pro, gov, lab i life zaprezentowane zostaną innowacje z zakresu technologii informatycznych, telekomunikacji, elektroniki użytkowej
czytaj więcej

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Twoja InNOWAcja – Pokaż co Ci siedzi w głowie”

23 - 01 - 2013
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Uczestnicy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali bardzo innowacyjne, czasami zaskakujące, czasami niesamowite , a najczęściej niestandardowe podejście do prezentowanych pomysłów czy wynalazków ułatwiających codzienne życie. Otrzymaliśmy 232 prace, spośród których jury w składzie: Izabela Witaszek, Katarzyna Lewandowska oraz Katarzyna Herman wybrało trójkę laureatów. Lista zwycięzców prezentuje się następująco: Szkoła podstawowa : Wiktoria Gondzio, Szkoła podstawowa nr 122 w Łodzi; Gimnazjum : Piotr Bienias, Gimnazjum nr 68 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidzących w Łodzi ; Szkoła ponadgimnazjalna : Monika Grądzka, II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła w Zduńskiej Woli; Ogłoszenie wyników konkursu
czytaj więcej

Pożyczki dla MŚP na 2,5 %, do 250 tyś zł, rozpatrzenie wniosku 10 dni

23 - 01 - 2013
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do obejrzenia ciekawej debaty dotyczącej Funduszu Pożyczkowego w ramach Inicjatywy Jeremie dla rozwoju regionu łódzkiego.
czytaj więcej

Rekrutacja oraz listy zakwalifikowanych osób do edycji VII-IX projektu „Kobieta skuteczny lider i menedżer”

18 - 01 - 2013
Uprzejmie informujemy, iż lista osób zakwalifikowanych do Edycji VII-IX , które rozpoczynają szkolenia w styczniu 2013r. została ustalona, a uczestniczki poinformowane mailowo i telefonicznie. Jesteśmy w trakcie podpisywania stosownych umów szkoleniowych. W przypadku rezygnacji którejś z uczestniczek przed rozpoczęciem szkoleń, udział w projekcie zostanie zaproponowany osobom z listy rezerwowej, które wyraziły zainteresowanie udziałem w szkoleniach jeszcze w 2012r. – zgodnie z kolejnością zgłoszenia. Rekrutacja do projektu ma charakter ciągły. Osoby które złożą formularz zgłoszeniowy zostaną wpisane na listę rezerwową z możliwością udziału w szkoleniach w 2013r. Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem decyduje kolejność zgłoszeń oraz wynik testu kwalifikującego do Ścieżki Rozwój albo Doskonalenie. 
czytaj więcej
Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.