KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WIĘCEJ

OSTATECZNA LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO OTRZYMANIA FINANSOWEGO WSPARCIA POMOSTOWEGO PRZEDŁUŻONEGO W RAMACH PROJEKTU „KOBIETA W BIZNESIE”

19 - 12 - 2017
Przedstawiamy ostateczną listę osób zakwalifikowanych do uzyskania wsparcia finansowego pomostowego przedłużonego w ramach II edycji projektu "Kobieta w biznesie" (uczestnicy projektu, którzy rozpoczęli działalność gospodarczą 1.07.2017r.   ostateczna lista osób zakwalifikowanych ostateczna lista osób niezakwalifikowanych   W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem projektu:Tel.: 42 208 92 42e-mail: kobietawbiznesie@larr.lodz.pl
czytaj więcej

Świąteczna zbiórka prezentów w siedzibie ŁARR S.A. na rzecz Domu Dziecka w Grotnikach.

13 - 12 - 2017
Przed nami Święta Bożego Narodzenia, wyjątkowy czas w którym obdarowujemy się prezentami. Dlatego, jak co roku przyświeca nam szczytny cel, tym razem zbiórka darów na rzecz Domu Dziecka w Grotnikach - miejsca które otacza swoją opieką 30 wychowanków w wieku od 3 do 20 lat.   Wspólnie z dyrekcją ośrodka przygotowaliśmy listę prezentów - artykułów pierwszej potrzeby, która znajduje się na stronie www.larr.pl/wigilia. Gorąco zachęcamy Państwa do włączenia się w naszą akcję.   Dary można przekazywać bezpośrednio do siedziby ŁARR S.A. przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi z dopiskiem „Wigilia - Dom Dziecka w Grotnikach” do dnia 14 grudnia 2017 r. Osobą kontaktową w tej
czytaj więcej

Bezpłatne porady prawne w siedzibie ŁARR S.A. 18 grudnia 2017 r. ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

13 - 12 - 2017
Wspólnie z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Łodzi zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego  do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych, które będą udzielane w naszej siedzibie w dniu 18 grudnia 2017 r.    Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem  e-mail: radcy.porady@gmail.com liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona..
czytaj więcej

WYNIKI I ETAPU REKRUTACJI DO III EDYCJI PROJEKTU „KOBIETA W BIZNESIE”

12 - 12 - 2017
Uprzejmie informujemy, że w wyniku prac członków Komisji Kwalifikacyjnej sporządzona została lista osób zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do II etapu rekrutacji  do III edycji  projektu "Kobieta w biznesie".Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu rekrutacji będą informowane za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Przewidywany termin kontaktu z Kandydatkami od 15 grudnia 2017 roku. Ponadto zawiadamiamy, że od wyników oceny formularzy zgłoszeniowych przysługuje prawo złożenia odwołania w terminie i trybie określonym w Regulaminie Rekrutacji.   Załącznik 1 - LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU REKRUTACJI Załącznik 2 - LISTA OSÓB NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU REKRUTACJI   W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Projektu:Tel.:
czytaj więcej

Ankieta dla firm w ramach projektu InnoProcur ŁARR S.A.

12 - 12 - 2017
Zapraszamy do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie w ramach projektu Realizowanego przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., "InnoProcur wsparcie dla uczestnictwa MŚP w projektach PCP (Pre-Commercial Procurement) i  PPI  (Public Procurement of Innovation)" z Programu Horyzont 2020. Jej wypełnienie zajmie Państwu nie więcej niż 5 minut, a będzie dla nas niezwykle pomocne i pozwoli zdiagnozować potrzeby polskich firm z sektora MŚP.  Do pobrania: Ankieta InnoProcur Prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety na adres email: m_brzezinski@larr.lodz.pl do dn. 27.12.2017 r.  
czytaj więcej
Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpoczęciu działalności gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsiębiorców na badania i rozwój, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne pożyczki oraz poręczenia dla MŚP, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatków inwestycyjnych na terenie woj. łódzkiego.