KONSULTANCI
  • JEREMIE2 tel: 42 664 3 043
  • Konsultanttel.: 42 208 9 311
WI臉CEJ
Kontakt

 

SIEDZIBA NARUTOWICZA 34

MAPA I DOJAZD

艁脫DZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

ul.聽Narutowicza 34, 90-135 艁贸d藕 czynne w godz. 8.00-16.00

Punkt Konsultacyjny
tel.: 42 208 93 11

Sekretariat
tel.: 42 208 92 01
fax: 42 208 92 10
e-mail: kontakt@larr.lodz.pl

 

 

 

DEPARTAMENT DORADZTWA DLA BIZNESU I SEKTORA PUBLICZNEGO

 

DYREKTOR DEPARTAMETU

ZAST臉PCA DYREKTORA DEPARTAMENTU

Izabela Witaszek

tel. 42聽208 92 20

e-mail: i_witaszek@larr.lodz.pl

Marcin 呕uber

tel. 42聽208 92 29

e-mail: m_zuber@larr.lodz.pl

 

 

WSP脫艁PRACA Z JST

PROMOCJA I WSP脫艁PRACA MI臉DZYNARODOWA

BON APETYT NA ROZW脫J

Izabela Witaszek

tel. 42聽208 92 20

e-mail:聽i_witaszek@larr.lodz.pl

Micha艂 Brzezi艅ski

tel. 42聽208 92 21

e-mail:聽m_brzezinski@larr.lodz.pl

Sylwia Stelmach

tel.聽 42聽208 92 22

e-mail:聽s_stelmach@larr.lodz.pl

Anna Go艂czyk

tel. 42聽208 92 22

e-mail: a_golczyk@larr.lodz.pl

Karol Gloc

tel. 42聽208 92 21

e-mail:聽k_gloc@larr.lodz.pl

 

WSP脫艁PRACA Z M艢P

PO呕YCZKA TERMOMODERNIZACYJNA

PUNKT KONSULTACYJNY

ROZLICZENIA PROJEKT脫W

Marcin 呕uber

tel. 42聽208 92 29

e-mail: m_zuber@larr.lodz.pl

聽Justyna Adamiak

tel. 42聽208 92 42

e-mail: j_adamiak@larr.lodz.pl

Justyna Adamiak

tel. 42聽208 93聽11

e-mail: j_adamiak@larr.lodz.pl

Krzysztof Fintzel

tel. 42聽208 92 22

e-mail:k_fintzel@larr.lodz.pl聽

e-mail: bony@larr.lodz.pl聽

Marta Walczyk-Kawecka

tel. 42聽208 92 33

e-mail: m_walczyk@larr.lodz.pl

PROJEKT PROFESJONALIZACJA US艁UG W BIZNESIE WIRTUALNE BIURO

Izabela Witaszek

tel. 42聽208 92 20

e-mail: i_witaszek@larr.lodz.pl

Edyta Ratajczyk

tel.聽 42聽208 92 42

e-mail:聽e_ratajczyk@larr.lodz.pl

聽聽PROJEKT OD POMYS艁U DO BIZNESU PROJEKT KOBIETA W BIZNESIE

Malwina Gajewska

tel.聽42 208 92 43

e-mail: m_gajewska@larr.lodz.pl

Beata Wrona

tel. 42聽208 92 43

e-mail:聽b_wrona@larr.lodz.pl

Justyna Adamiak

tel. 42聽208 92聽42

e-mail: j_adamiak@larr.lodz.pl

Katarzyna Ciesielska

tel. 42 208 92 42

e-mail: k_ciesielska@larr.lodz.pl

 

 

 

SIEDZIBA TUWIMA 22/26

MAPA I DOJAZD

艁脫DZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

ul. Tuwima 22/26, 90-002 艁贸d藕 czynne w godz. 8.00-16.00

 

 

 

FUNDUSZ PO呕YCZKOWY

REGIONALNA INSTYTUCJA FINANSUJ膭CA

tel. 42 664 30 43

OD DNIA 01.01.2018 r. OBOWI膭ZKI REGIONALNEJ INSTYTUCJI FINANSUJ膭CEJ NA TERENIE WOJEW脫DZTWA 艁脫DZKIEGO PE艁NI:

Fundacja Ma艂ych i 艢rednich Przedsi臋biorstw
RIF Mazowsze
ul. Smocza 27
01-048 Warszawa

 

 

 

Doradztwo w zakresie uzyskania wsparcia finansowego oraz asysta w rozpocz臋ciu dzia艂alno艣ci gospodarczej
Dotacje unijne dla przedsi臋biorc贸w na badania i rozw贸j, nowe inwestycje oraz wspieranie polskiego eksportu.
Wsparcie dla Jednostek Samorz膮du Terytorialnego w zakresie przygotowania strategii rozwoju oraz promocji. Organizacja misji gospodarczych oraz doradztwo biznesowe.
Preferencyjne po偶yczki oraz por臋czenia dla M艢P, przeznaczone na finansowanie planowanych wydatk贸w inwestycyjnych na terenie woj. 艂贸dzkiego.